Ga naar content

Waarmee kunnen we u helpen?

Bent u nieuwsgierig geworden naar ons bedrijf en wilt u graag een afspraak maken? Of heeft u een vraag? Stuur ons een bericht dan nemen we zo snel mogelijk contact met u op. En u kunt ons natuurlijk ook gewoon bellen.


Bezoekadres
Thomas van Heereveldstraat 1
6551 AK Weurt
BTW nr. NL0069 93 813 B 01
Handelsregister Nijmegen nr. 10016536
Expeditieadres
Mortelweg 3b
6551 AE Weurt
Postbus 125
6640 AC Beuningen

Het team

Gertjan van Doesburg
CEO
info@doeko.nl
Bart van Doesburg
COO
b.doesburg@doeko.nl
Hendri Sas
Sales Director
h.sas@doeko.nl
Jeroen Verheijen
Sales Engineer
j.verheijen@doeko.nl
Miranda Simons-Arts
Internal Sales Representative
m.simons@doeko.nl
Elles Neijenhuis
Internal Sales Representative
e.neijenhuis@doeko.nl
Joris de Vaan
Supply Chain Manager
j.vaan@doeko.nl
Robert van de Wetering
QSHE manager / ERP manager
r.wetering@doeko.nl
Harry Hendriks
Manager Production
h.hendriks@doeko.nl

Gelijk een bericht versturen

Vul het contactformulier in, we antwoorden zo snel mogelijk!